Поиск по этому блогу

18.12.13

Розмова з Левком Лук’яненком в Херсоні

Книга Левка Лук’яненка "Де ти, доле України?"


Alternative content

скачати на Cpod.Co 

 читати книгу

17 жовтня Левко Лук'яненко - Герой України, політичний і громадський діяч, завітав до Херсона, щоб представити широкому загалу останні видання своїх творів і поспілкуватися з молоддю, інтелігенцією, журналістами. Зустріч зі студентами Херсонського державного університету і виступ на місцевому телебаченні відбулися завдяки підтримці Центру української книги «ЦУКОР» та священика Сергія Дмитрієва.

Так, на факультеті філології і журналістики ХДУ Левко Григорович представив книги «Сповідь у камері смертника», «Де ти, доле України?», «Народження нової ери», серію видань «З часів неволі» та інші. Під час виступу гість звертався до особливостей сприйняття українського історичного процесу іншими державами, зокрема Росією, вміння правильно використати ті уроки, які наша нація отримала у попередні віки. Це й козацтво, і світові війни, рухи опору, здобуття незалежності та складний новітній період. Не обійшлося й без політичних тем. Як зазначив у коментарі «Дню» сам Лук'яненко, бесіда зі студентами сподобалася йому тематичним наповненням і зацікавленням молоді питаннями історії і культури України.

"Це та аудиторія, яку я завжди шукаю, і з якою цікаво вести діалог, полемізувати", – відзначив Левко Лук'яненко. "Важливо, що вони ставлять серйозні, іноді глобальні питання державного значення: як зробити так, аби Верховна Рада працювала ефективніше, чому Україна повільно позбувається радянського минулого... Це свідчить про те, що молодь слідкує за політичними і суспільними процесами в Україні, хоче брати в них участь. Сподіваюся, що мої думки стосовно покращення роботи влади, стратегії розвитку української України, цінностей, які необхідно культивувати – стануть студентам у пригоді в житті і навчанні. Хотілося б бачити таких розумних дітей своїми ідейними спадкоємцями", - підкреслив Лук'яненко (джерело)

Левко Лук’яненко в редакції «Вгору» (фото)


Комментариев нет:

Отправить комментарий